• Türkçe
  • English
  • RUSSIA
  • Deutsche
>

Hakkımızda

1995 yılında perçin üretimiyle bağlantı elemanları sektöründe faaliyetlerine başlayan firmamız Emek Perçin değişen müşteri taleplerini karşılamak, ürün yelpazesini ve kaliteyi yükseltmeyi bir gereklilik olarak görmektedir. Bu doğrultuda, yıllar içerisinde edindiği birikimin yanında yaptığı büyük yatırımlarla ürün çeşitliliğini ve üretim kapasitesini artırarak bugün 8.000 m² kapalı alanda 90 çalışanı ile üretimine devam etmektedir.

Gelişen ürün yelpazemizde; yarım delik perçin, boru perçin çeşitleri, M3, M4, M5, M6, M8, M10 ve M12 somunlu perçin çeşitleri, montebent somun çeşitleri, vida, presli çakma vida, yüsük, burç, somun ve diğer özel bağlantı elemanları bulunmaktadır.

2000 yılından itibaren ihracatta sürekli artış gösteren firmamız; Avrupa, Rusya ve Orta Doğu’ da ki müşterilerin isteklerine cevap vermektedir.

Genç ve dinamik yapısıyla kaliteyi ön planda tutarak sürekli gelişimi hedefleyen firmamız, her bir müşterisi için özel çözümler üretmeyi ilke edinmiştir.

2006 yılı başında firmamız kalitesini DIN EN ISO 9001:2008 Kalite belgesi ve 2014 yılında ise TSE Belgesi ile perçinlemiştir.

2014 yılında satın aldığımız 4 Kameralı Optik Seçme ve Ayıklama Makinesi, Çekme – Basma Test Cihazı ve Sertlik Ölçme Test Cihazı siz değerli müşterilerimizin hizmetine girmiştir.

2017 yılı başında satın alınan yeni makinelerimizle aylık imalat kapasitemiz 100.000.000 adete çıkmıştır.

Hizmet verdiğimiz sektörler: Otomotiv, Beyaz Eşya, Elektrikli Ev Gereçleri, Elektrik, Elektronik, Makine, Mobilya, İnşaat, Tekstil, Savunma Sanayii, Kırtasiye ve Medikal.

Firmamız DIN EN ISO 9001:2015 ve TSE Belgelerine sahiptir.

2018 yılında Selimpaşa – Silivri’de ki yeni fabrikamıza taşınarak üretimine devam etmektedir.